לקוחות מספרים

על קונספט נאמר אירוע אחד שווה אלף מילים, הכמות מחמאות שאני מקבלת אחרי אירוע היא ענקית ולא פרופורציונלית להשקעה המועטה שעשיתי, פשוט להיכנס ולבחור
רחלי ריין
לפני שהכרתי את קונספט לא עשיתי אירועים ממותגים, היום אני יודעת באיזה קלות אפשר להפוך כל אירוע למרשים
מירי בן דוד
הפחד הכי גדול מלעשות אירוע עסקי או אירוע חברי הוא שבקלות הוא יכול להפוך להיות בנאלי, עם המיתוג אירוע של קונספט כל אירוע הופך בקלות לאירוע שמושך את העין וגם מצטלם טוב
דבי אנגלרד
לפני שאני מתחילה לתכנן כל ארוע כמו יום גיבוש לצוות, ארוחת בוקר משותפת הרמת כוסית ואפילו מבצע לצוות השיווק. הטלפון הראשון הוא לקונספט. ההשראה, הרעיונות והביצוע הכי מושלם שיש זה רק בקונספט. אם בא לכם להקפיץ כל אירוע בכמה רמות יותר זה המקום.
לאה גפני
מיתוג אירוע של קונספט הופך כל אירוע לייחודי, לאישי ומושלם. הזמנתי למספר אירועים חבילת קונספט, ובכל פעם האורחים נדהמים מחדש. מהעיצוב, מהצבעים ומהשילובים המדהימים! והשירות - מנצח!! ממליצה בחום!
חני פלדבאום
היתה בת מצווה מושלמת! המיתוג והביצוע המושלם של קונספט הקפיץ את האירוע לרמות אחרות!! הרעיונות שלכם בהתאם לתקציב שלנו היו מושלמים ונעשו בטוב טעם. היה כייף להזמין אצלכם ובטוחה שנשתמע באירועים הבאים.
שרית שטרן
בת מצווה זה אירוע משפחתי שמתכוננים אליו חודשים לפני, אבל מה עושים כאשר קורה משהו שמשנה את כל התכניות? צריך למצוא קונספט חדש זריז! מצאנו את זה בקונספט. גם רעיון, גם יעוץ, גם שירות - אבל מה שבאמת קיבלנו הוא אירוע מהמם.
פקי ראם

קונספט אקספרס עד הבית

רוצים לעשות את זה מהר וקל?
מלאו כאן את הפרטים והחבילה אצלכם*!

חבילה דיגיטלית עד 3 שעות למייל שלכם
חבילה מודפסת עד 3 ימי עסקים